SimpleTest (7.x-2.1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Username
fil: Bansag

en: Group
fil: Grupo

en: List
fil: Listahan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Message
fil: Mensahe

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: User login
fil: Pagkalagda ng tagagamit

en: Log in
fil: Lumagda

en: Log out
fil: Umalis sa pagkalagda
