SimpleTest (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (138 entries)

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Group
gl: Grupo

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Not found
gl: Non atopada

en: Line
gl: Liña

en: General
gl: Xeral

en: Method
gl: Método

en: Basic
gl: Básico

en: Role
gl: Rol

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Function
gl: Función

en: Logout
gl: Saír

en: Browser
gl: Navegador

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Results
gl: Resultados

en: Testing
gl: Probando

en: Debug
gl: Depuración

en: Exception
gl: Excepción

en: Expand
gl: Despregar

en: HTTP authentication
gl: Autentificación HTTP

en: -n/a-
gl: -n/d-

en: Found the @submit button
gl: Encontrouse o botón @submit

en: Failed to set field @name to @value
gl: Erro ó establecer o campo @name a @value

en: No temporary directories to remove.
gl: Non hai directorios temporais que borrar.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
gl: Fai probas contra o nucleo de Drupal e os módulos activos. Estas probas axudan a asegurar que o código do sitio está funcionando como é debido.

en: Any
gl: Calquera

en: About
gl: Información

en: Pass
gl: Resultado válido

en: Fail
gl: Fallo

en: No test results to display.
gl: Non hai resultados das probas que mostrar.

en: Uses
gl: Usos

en: Digest
gl: Resumo

en: Email:
gl: Correo electrónico:

en: Created content type %type.
gl: Creouse o tipo de contido %type.

en: User created with name %name and pass %pass
gl: Creouse un usuario con nome %name e contrasinal %pass

en: Created permissions: @perms
gl: Creouse o permiso: @perms

en: Invalid permission %permission.
gl: Permiso inválido %permission.

en: Username field found.
gl: Atopouse o campo nome de usuario.

en: Password field found.
gl: Atopouse o campo contrasinal.

en: !method @url returned @status (!length).
gl: !method @url devolveu @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
gl: HTML valido atopado en "@path"

en: Parsed page successfully.
gl: Páxina interpretada correctamente.

en: Found the requested form fields at @path
gl: Atoparonse os campos do formulario solicitados en @path

en: Did not find field by name @name
gl: Non se atopou o campo polo nome @name

en: Found field by id @id
gl: Atopado campo por id @id

en: Did not find field by id @id
gl: Non se atopou o campo por id @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
gl: O resposta HTTP esperaba !code, recibiu !curl_code

en: Tests
gl: Probas

en: Run tests
gl: Executar as probas

en: Clean test environment
gl: Limpar o contorno das probas

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
gl: Eliminar as tablas co prefixo "simpletest" e os directorios temporais que queden tralas probas que fallaron. Serve de axuda os desarroladores o crear probas.

en: Clean environment
gl: Limpar entorno

en: No tests to display.
gl: Non hai probas que amosar.

en: @pass, @fail, and @exception
gl: @pass, @fail, e @exception

en: No test(s) selected.
gl: Non hai proba(s) seleccionada(s).

en: Processing test @num of @max - %test.
gl: Procesando proba @num de @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
gl: Procesada proba @num de @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
gl[0]: 1 pase
gl[1]: @count pases

en: 1 fail | @count fails
gl[0]: 1 fallo
gl[1]: @count fallos

en: 1 exception | @count exceptions
gl[0]: 1 excepción
gl[1]: @count excepcións

en: Provides a framework for unit and functional testing.
gl: Proporciona un entorno para execución de probas unificado e funcional.

en: Created role of name: @name, id: @rid
gl: Creado o rol chamado: @name, de id: @rid

en: User %name successfully logged in.
gl: O usuario %name iniciou sesión sen problemas.

en: "@text" found
gl: Atopouse "@text"

en: "@text" not found
gl: Non se atopou "@text"

en: Pattern "@pattern" found
gl: Patrón "@pattern" atopado

en: Pattern "@pattern" not found
gl: Patrón "@pattern" non atopado

en: Verbose message
gl: Mensaxe explícito

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
gl: Seleccione a proba oo probas que desexa efectuar e prema <em>Executar probas</em>.

en: All (@count)
gl: Total (@count)

en: Pass (@count)
gl: Pase (@count)

en: Fail (@count)
gl: Fallo (@count)

en: Return to list
gl: Voltar á listaxe

en: Clear results after each complete test suite run
gl: Vaciar os resultados despois de cada execución completa do conxunto de probas

en: Provide verbose information when running tests
gl: Proporcionar información detallada o executar probas

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
gl: Os datos detallados mostraránse ademáis das afirmacións estándar, o que serve para a depuración. A información detallada eliminaráse entre cada execución dun conxunto de probas. A saida explícita de datos é bastante detallada e só se debería usar en depuracións.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
gl: @pass, @fail, @exception, e @debug

en: The test run did not successfully finish.
gl: A execución de proba non terminou adecuadamente.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
gl: A limpeza de resultados está desactivada polo que os resultados da proba non se eliminarán.

en: No leftover tables to remove.
gl: Non hai táboas sobrantes que eliminar.

en: 1 debug message | @count debug messages
gl[0]: 1 mensaxe de depuración
gl[1]: @count mensaxes de depuración

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
gl[0]: Eliminouse 1 resultado de proba.
gl[1]: Elimináronse @count resultados de proba.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
gl[0]: Eliminada 1 táboa sobrante.
gl[1]: Eliminadas @count táboas sobrantes.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
gl[0]: Eliminado 1 directorio temporal.
gl[1]: Eliminados @count directorios temporais.

en: Test result
gl: Resultado da proba

en: View result of tests.
gl: Ver resultados das probas.

en: Value @value is TRUE.
gl: O valor @value é VERDADEIRO (TRUE).

en: Value @value is FALSE.
gl: O valor @value é FALSO (FALSE).

en: Value @value is NULL.
gl: O valor @value é NULO (NULL).

en: Value @value is not NULL.
gl: O valor @value non é NULO (NULL).

en: Value @first is equal to value @second.
gl: O valor "@first" é igual a "@second".

en: Value @first is not equal to value @second.
gl: O valor "@first" non é igual a "@second".

en: Value @first is identical to value @second.
gl: O valor "@first" é idéntico a "@second".

en: Value @first is not identical to value @second.
gl: O valor "@first" non é idéntico a "@second".

en: The test did not complete due to a fatal error.
gl: A proba non se puido completar debido a un erro irrecuperable.

en: Link with label %label found.
gl: Encontrado enlace ca etiqueta %label.

en: Link with label %label not found.
gl: Enlace ca etiqueta %label non atopado.

en: Link containing href %href found.
gl: Enlace con href %href atopado.

en: No link containing href %href found.
gl: Non se atopou ningún enlace que conteña o href %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
gl: Enlace %label (@url_target) pulsado dende @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
gl: A opción @option para o campo @id está seleccionada.

en: Option @option for field @id is not selected.
gl: A opción @option para o campo @id non está seleccionada.

en: By default SimpleTest will clear the results after they have been viewed on the results page, but in some cases it may be useful to leave the results in the database. The results can then be viewed at <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. The test ID can be found in the database, simpletest table, or kept track of when viewing the results the first time. Additionally, some modules may provide more analysis or features that require this setting to be disabled.
gl: De forma predeterminada, SimpleTest eliminará os resultados despois de que sexan mostrados na páxina de resultados. Sen embargo, en algun casos, pode ser útil anotalos na base de datos. Nese caso, os resultados podense consultar en <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. O ID dunha proba podese atopar na táboa simpletest da base de datos e pódese facer un seguimento de él o ver os resultados por primeira vez. Alguns módulos póden proporcionar máis análises ou características que obriguen a desactivar ésta opción.

en: GSS negotiate
gl: Negociación GSS

en: The Testing module provides a framework for running automated unit tests. It can be used to verify a working state of Drupal before and after any code changes, or as a means for developers to write and execute tests for their modules. For more information, see the online handbook entry for <a href="@simpletest">Testing module</a>.
gl: O módulo de Probas proporciona un entorno para a realización automatizada de unidades de probas . Pódese emplear para verificar o estado operativo de Drupal antes e despois de cualquer cambio de código, ou como método de que os desarroladores escriban e executen probas para os seus módulos. Para máis información, consulte o manual na pantalla sobre o <a href="@simpletest">módulo de Pruebas</a>.

en: Running tests
gl: Executando probas

en: Visit the <a href="@admin-simpletest">Testing page</a> to display a list of available tests. For comprehensive testing, select <em>all</em> tests, or individually select tests for more targeted testing. Note that it might take several minutes for all tests to complete. For more information on creating and modifying your own tests, see the <a href="@simpletest-api">Testing API Documentation</a> in the Drupal handbook.
gl: Visite a <a href="@admin-simpletest">Página de probas</a> para ver unha lista das probas dispoñibles. Para unha proba a fondo, seleccione <em>Todas</em> as probas o seleccione só algunhas probas concretas se quere facer unha comprobación máis afinada. Teña en conta que a execución de todas as probas pode levar algúns minutos. Para máis información sobre cómo crear e modificar as súas propias probas, consulte a <a href="@simpletest-api">documentación da API de probas</a> no manual de Drupal.

en: Administer tests
gl: Administrar probas

en: The test run finished in @elapsed.
gl: A execución da proba terminóu en @elapsed.

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
gl: Utilice o botón <em>Limpar entorno</em> para eliminar arquivos e táboas temporais.

en: The testing framework requires the PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restriction to be disabled. Check your webserver configuration or contact your web host.
gl: O entorno de probas necesita que a restricción PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> esté desactivada. Comprobe a configuración do seu servidor web ou comúniquese co sue aloxamento web.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
gl: O entorno de probas non se puido instalar debido a que a biblioteca PHP <a href="@curl_url">cURL</a> non está dispoñible.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
gl: O entorno de probas non se puido instalar porque a extensión PHP <a href="@hash_url">hash</a> está desactivada.

en: PHP open_basedir restriction
gl: Restricción PHP open_basedir

en: Collapse
gl: Pregar

en: The testing framework requires the DOMDocument class to be available. Check the configure command at the <a href="@link-phpinfo">PHP info page</a>.
gl: O entorno de probas require que a clase DOMDocument esté dispoñible. Comprobe o comando de configuración na <a href="@link-phpinfo">páxina de información de PHP</a>.

en: The HTML ID %id is unique.
gl: O identificador HTML %id é único.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
gl: Texto esperado atopado en @field do correo electrónico: "@expected".

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
gl[0]: Enviouse un correo electrónico nesta proba.
gl[1]: Enviaronse @count correos electrónicos nesta proba.

en: Current URL is @url.
gl: A URL actual é @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
gl: O título de páxina @actual é igual que @unexpected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
gl: O título de páxina @actual non é igual que @unexpected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
gl: Resposta HTTP non esperada !code,  real !curl_code

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
gl: %type: !message en %function (liña %line de %file).

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
gl: O entorno de probas precisa que o límite de memoria de PHP sexa de %memory_minimum_limit como mínimo. O seu valor actual é %memory_limit. <a href="@url">Siga estos pasos para continuar</a>.
