SimpleTest (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (144 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Group
hr: Grupa

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Line
hr: Redak

en: General
hr: Općenito

en: Method
hr: Metoda

en: Basic
hr: Osnovno

en: Role
hr: Uloga

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Log in
hr: Prijava

en: Function
hr: Funkcija

en: Logout
hr: Odjava

en: Browser
hr: Preglednik

en: Log out
hr: Odjava

en: Results
hr: Rezultati

en: Testing
hr: Testiranje

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Exception
hr: Izuzetak

en: Expand
hr: Raširi

en: HTTP authentication
hr: HTTP ovjera

en: -n/a-
hr: -n/d-

en: Found the @submit button
hr: Nađen @submit gumb

en: Failed to set field @name to @value
hr: Nije uspjelo postaviti @name kao @value

en: No temporary directories to remove.
hr: Nema privremenih direktorija za ukloniti.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
hr: Pokrenite testove Drupal jezgre i omogućenih mogula. Ovi testovi pomažu provjeru urednog rada kôda na lokaciji.

en: Any
hr: Bilo koji

en: About
hr: Opis

en: Pass
hr: Uspjeh

en: Fail
hr: Neuspjeh

en: No test results to display.
hr: Nema test rezlutata za prikaz.

en: Uses
hr: Uporaba

en: Digest
hr: Sažetak

en: Email:
hr: E-pošta:

en: Created content type %type.
hr: Stvorena vrsta sadržaja %type.

en: User created with name %name and pass %pass
hr: Stvoren korisnik imena %name s lozinkom %pass

en: Created permissions: @perms
hr: Stvorena dopuštenja @perms

en: Invalid permission %permission.
hr: Nevaljano dopuštenje %permission.

en: Username field found.
hr: Korisničko ime nađeno.

en: Password field found.
hr: Polje lozinke nađeno.

en: !method @url returned @status (!length).
hr: !method @url je vratila @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
hr: Valjan HTML pronađen u "@path"

en: Parsed page successfully.
hr: Stranica uspješno analizirana.

en: Found the requested form fields at @path
hr: Pronađena polja obrasca zahtjeva pri @path

en: Did not find field by name @name
hr: Nisu nađena polja s imenom @name

en: Found field by id @id
hr: Nađena datoteka po ID @id

en: Did not find field by id @id
hr: Nije nađena datoteka po ID @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
hr: HTTP odgovor očekivan !cote, zapravo !curl_code

en: Tests
hr: Testovi

en: Run tests
hr: Pokreni testove

en: Clean test environment
hr: Čisto test okruženje

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
hr: Ukloni tablice s prefiksom "simpletest" i privremene direktorije koji su zaostali iza zakočenog testa. Ovo je namijenjeno članovima razvojnog tima koji koji provode testove.

en: Clean environment
hr: Čisto okruženje

en: No tests to display.
hr: Nema testova za prikaz.

en: @pass, @fail, and @exception
hr: @pass, @fail i @exception

en: No test(s) selected.
hr: Nema odabranih testova.

en: Processing test @num of @max - %test.
hr: Procesiranje testa @num od @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
hr: Procesiran test @num od @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
hr[0]: 1 uspjeh
hr[1]: @count uspjeha
hr[2]: @count uspjeha

en: 1 fail | @count fails
hr[0]: 1 neuspjeh
hr[1]: @count neuspjeha
hr[2]: @count neuspjeha

en: 1 exception | @count exceptions
hr[0]: 1 izuzetak
hr[1]: @count izuzetka
hr[2]: @count izuzetaka

en: PHP DOMDocument class
hr: PHP DOMDocument klasa

en: Provides a framework for unit and functional testing.
hr: Omogućuje sučelje za jedinično i testiranje učinkovitosti.

en: Created role of name: @name, id: @rid
hr: Stvorena uloga imena: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
hr: Korisnik %name se uspješno prijavio.

en: Raw "@raw" found
hr: Neobrađeno "@raw" pronađeno

en: Raw "@raw" not found
hr: Neobrađeno "@raw" nije pronađeno

en: "@text" found
hr: "@text" nađen

en: "@text" not found
hr: "@text" nije nađen

en: Pattern "@pattern" found
hr: Obrazac "@pattern" nađen

en: Pattern "@pattern" not found
hr: Obrazac "@pattern" nije nađen

en: Checkbox field @id is checked.
hr: Kućica odabira @id je aktivirana.

en: Checkbox field @id is not checked.
hr: Kućica odabira @id nije aktivirana.

en: Verbose message
hr: Skupna poruka

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
hr: Odaberite testove ili skupine testova koje želite pokrenuti, i kliknite <em>Pokreni testove</em>.

en: All (@count)
hr: Sve (@count)

en: Pass (@count)
hr: Prošlo (@count)

en: Fail (@count)
hr: Nije prošlo (@count)

en: Return to list
hr: Povratak na popis

en: Clear results after each complete test suite run
hr: Počisti rezultate nakon svakog završetka punog testa.

en: Provide verbose information when running tests
hr: Omogući skupne informacije tijekom pokretanja testova

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
hr: Skupni podaci će biti prikazani uz standardne tvrdnje i korisni su za otklanjanje grešaka. Skupni podaci će biti uklonjeni između svakog pokretanja testa. Skupni podaci su vrlo detaljni i trebali bi se koristiti samo tijekom otklanjanja grešaka.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
hr: Postavke HTTP ovjere koje će biti korištene od SimpleTest preglednika tijekom testiranja. Korisno kada lokacija traži osnovnu HTTP ovjeru.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
hr: @pass, @fail, @exception, i @debug

en: The test run did not successfully finish.
hr: Test nije uspješno završio.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
hr: Čišćenje rezultata je onemogućeno i tablica rezultata testa neće biti ispražnjena.

en: No leftover tables to remove.
hr: Nema preostalih tablica za ukloniti.

en: 1 debug message | @count debug messages
hr[0]: @count debug poruka
hr[1]: @count debug poruke
hr[2]: @count debug poruka

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
hr[0]: Uklonjen 1 rezultat testa.
hr[1]: Uklonjeno @count rezultata testa.
hr[2]: Uklonjeno @count rezultata testa.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
hr[0]: Uklonjena 1 preostala tablica.
hr[1]: Uklonjene @count preostale tablice.
hr[2]: Uklonjeno @count preostalih tablica.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
hr[0]: Uklonjen 1 privremeni direktorij.
hr[1]: Uklonjeno @count privremena direktorija.
hr[2]: Uklonjeno @count privremenih direktorija.

en: Test result
hr: Rezultati testa

en: View result of tests.
hr: Vidi rezultate testa.

en: Value @value is TRUE.
hr: Vrijednost @value je TRUE.

en: Value @value is FALSE.
hr: Vrijednost @value je FALSE.

en: Value @value is NULL.
hr: Vrijednost @value je NULL.

en: Value @value is not NULL.
hr: Vrijednost @value nije NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
hr: Vrijednost @first je jednaka vrijednosti @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
hr: Vrijednost @first nije jednaka vrijednosti @second.

en: Value @first is identical to value @second.
hr: Vrijednost @first je identična vrijednosti @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
hr: Vrijednost @first nije identična vrijednosti @second.

en: The test did not complete due to a fatal error.
hr: Test nije dovršen zbog kritične greške.

en: Link with label %label found.
hr: Nađena poveznica s etiketom %label.

en: Link with label %label not found.
hr: Nije nađena poveznica s etiketom %label.

en: Link containing href %href found.
hr: Nađena poveznica koja sadržava href %href.

en: No link containing href %href found.
hr: Nije nađena poveznica koja sadržava href %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
hr: Kliknuta poveznica %label (@url_target) s @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
hr: Opcija @option za polje @id je odabrana.

en: Option @option for field @id is not selected.
hr: Opcija @option za polje @id nije odabrana.

en: By default SimpleTest will clear the results after they have been viewed on the results page, but in some cases it may be useful to leave the results in the database. The results can then be viewed at <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. The test ID can be found in the database, simpletest table, or kept track of when viewing the results the first time. Additionally, some modules may provide more analysis or features that require this setting to be disabled.
hr: Zadane postavke SimpleTesta će počistiti rezultate po njihovom pregledu na stranici rezultata, ali u nekim slučajevima može biti korisno ostaviti rezultate u bazi podataka. Rezultati mogu biti pregledani putem <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. ID testa može biti nađen u bazi podataka, simpletest tablici, ili sačuvati informaciju kada su rezultati prvi put pogledani. Dodatno, neki moduli mogu omogućiti dublju analizu ili svojstva koja traže onemogućenje ove postavke.

en: GSS negotiate
hr: GSS pregovaranje

en: Any safe
hr: Bilo koji siguran

en: The Testing module provides a framework for running automated unit tests. It can be used to verify a working state of Drupal before and after any code changes, or as a means for developers to write and execute tests for their modules. For more information, see the online handbook entry for <a href="@simpletest">Testing module</a>.
hr: Modul Testiranja omogućuje sustav za pokretanje automatskih testova. Može biti korišten kako bi se provjerilo radno stanje Drupala prije i nakon promjena u kôdu, ili kao sredstvo za programere prilikom razvoja modula. Za više informacija, posjetite mrežni priručnik za <a href="@simpletest">Modul Testiranja</a>.

en: Running tests
hr: Pokretanje testova

en: Visit the <a href="@admin-simpletest">Testing page</a> to display a list of available tests. For comprehensive testing, select <em>all</em> tests, or individually select tests for more targeted testing. Note that it might take several minutes for all tests to complete. For more information on creating and modifying your own tests, see the <a href="@simpletest-api">Testing API Documentation</a> in the Drupal handbook.
hr: Posjetite <a href="@admin-simpletest">Stranicu testiranja</a> kako bi vidjeli popis dostupnih testova. Za sveobuhvatne testove, odaberite <em>sve</em> testove, ili odaberite pojedinačne testove za ciljano testiranje. Imajte na umu kako može trajati nekoliko minuta za dovršetak svih testova. Za više informacija o stvaranju i prilagodbi vaših testova, posjetite <a href="@simpletest-api">dokumentaciju API testiranja</a> unutar Drupal priručnika.

en: After the tests run, a message will be displayed next to each test group indicating whether tests within it passed, failed, or had exceptions. A pass means that the test returned the expected results, while fail means that it did not. An exception normally indicates an error outside of the test, such as a PHP warning or notice. If there were failures or exceptions, the results will be expanded to show details, and the tests that had failures or exceptions will be indicated in red or pink rows. You can then use these results to refine your code and tests, until all tests pass.
hr: Po završetku testa, poruka će biti prikazana pored svake skupine s naznakom je li test prošao, naišao na grešku ili imao iznimnke. Prolaz znači da je test vratio očekivane rezultate, dok greška znači da nije. Izuzetak obično naznačava grešku izvan testa, kao što je PHP upozorenje ili napomena. Ukoliko bude grešaka ili izuzetaka rezuItati mogu biti prošireni radi prikaza detalja, i testovi s greškama ili izuzecima će biti označeni ružičastim redovima. Možete koristiti ove rezultate kako bi pročistili vaš kod i testove, sve dok test ne prođe.

en: Administer tests
hr: Upravljanje testovima

en: The test run finished in @elapsed.
hr: Test je završio unutar @elapsed.

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
hr: Koristite <em>Čisto okruženje</em> gumb kako bi uklonili privremene datoteke i tablice.

en: The testing framework requires the PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restriction to be disabled. Check your webserver configuration or contact your web host.
hr: Sustav testiranja zahtjeva onemogućenje PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> ograničenja.Provjerite postavke vašeg mrežnog poslužitelja.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
hr: Sustav testiranja nije mogao biti instaliran jer PHP <a href="@curl_url">cURL</a> knjižnica nije dostupna.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
hr: Sustav testiranja nije mogao biti instaliran jer je PHP <a href="@hash_url">hash</a> nastavak onemogućen.

en: PHP open_basedir restriction
hr: PHP open_basedir ograničenje

en: Collapse
hr: Sažmi

en: The testing framework requires the DOMDocument class to be available. Check the configure command at the <a href="@link-phpinfo">PHP info page</a>.
hr: Sustav testiranja zahtjeva dostupnost DOMDocument klase . Provjerite <a href="@link-phpinfo">PHP info stranicu</a>.

en: The HTML ID %id is unique.
hr: HTML ID %id je jedinstven.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
hr: Očekivani tekst nađen u @field poruke e-pošte: "@expected".

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
hr[0]: 1 poruka e-pošta je poslana tijekom ovog testa.
hr[1]: @count poruke e-pošte su poslane tijekom ovog testa.
hr[2]: @count poruka e-pošte je poslano tijekom ovog testa.

en: Current URL is @url.
hr: Trenutačni URL je @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
hr: Naziv stranice @actual je jednak @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
hr: Naziv stranice @actual nije jednak @expected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
hr: Neočekivan HTTP odgovor !code, aktualni !curl_code

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
hr: %type: !message u %function (red %line od %file).

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
hr: Sustav testiranja zahtjeva PHP memorijski limit od najmanje  %memory_minimum_limit. Trenutna vrijednost je %memory_limit. <a href="@url">Slijedite ove korake kako bi nastavili</a>.
