SimpleTest (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Group
hy: Խումբ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Basic
hy: Տարրական

en: Role
hy: Դեր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Log out
hy: Ելք

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
hy: Բազմանաշանակ տվյալները ստանդարտ պնդումներով կտպագրվեն, ինչը օգտակար է կարգաբերումների ընթացքում: Բազմանաշանակ տվյալները յուրաքանչյուր թեստի արդյունքում կջնջվեն: Բազմանաշանակ տվյալների արդյունքը շատ մանրամասն է և պետք է օգտագործել միայն կարգաբերման ժամանակ:
