SimpleTest (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (64 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Group
ku: گرووپ

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Line
ku: هێڵ

en: General
ku: گشتی

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Role
ku: ڕۆل

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Function
ku: فرمان

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: -n/a-
ku: -نییە-

en: Any
ku: هەر کام

en: About
ku: دەربارە

en: Pass
ku: سەرکەوتوو

en: No test results to display.
ku: هیچ ئەنجامێکی تاقیکردنەوە نییە بۆ پیشاندان.

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Digest
ku: شیکردنەوە

en: Email:
ku: ئیمێل:

en: Created content type %type.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %type درووستکرا.

en: User created with name %name and pass %pass
ku: بەکارهێنەر بە ناوی %name و وشەنهێنی %pass درووستکرا

en: Created permissions: @perms
ku: ڕێپێدانەکان درووستکران: @perms

en: Invalid permission %permission.
ku: ڕێپێدانی چەوت %permission.

en: Username field found.
ku: خانەی ناوی تێپەڕبوون دۆزرایەوە.

en: Password field found.
ku: خانەی وشەی نهێنی دۆزرایەوە.

en: Tests
ku: تاقیکردنەوەکان

en: Run tests
ku: هەڵسووڕاندنی تاقیکردنەوەکان

en: Clean test environment
ku: پاککردنەوەی شوێنەواری تاقیکردنەوە

en: Clean environment
ku: پاککردنەوەی شوێنەوار

en: No tests to display.
ku: هیچ تاقیکردنەوەیەک نییە پیشانبدرێت.

en: No test(s) selected.
ku: هیچ تاقیکردنەوەیەک دەسنیشان نەکراوە.

en: All (@count)
ku: هەموو (@count)

en: Return to list
ku: بگەڕێوە بۆ لیستە

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
ku: @pass, @fail, @exception, و @debug

en: 1 debug message | @count debug messages
ku[0]: 1 پەیامی هەڵدۆز
ku[1]: @count پەیامی هەڵدۆز

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
ku[0]: 1 ئەنجامی تاقیکردنەوە سڕایەوە.
ku[1]: @count ئەنجامی تاقیکردنەوە سڕانەوە.

en: Test result
ku: ئەنجامی تاقیکردنەوە

en: View result of tests.
ku: پیشاندانی ئەنجامی تاقیکردنەوەکان.

en: Value @value is TRUE.
ku: نرخی @value ڕاستە.

en: Value @value is FALSE.
ku: نرخی @value چەوتە.

en: Value @value is NULL.
ku: نرخی @value هیچە.

en: Value @value is not NULL.
ku: نرخی @value هیچ نییە.

en: Value @first is equal to value @second.
ku: نرخی @first یەکسانە بە نرخی @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
ku: نرخی @first یەکسان نییە بە نرخی @second.

en: Running tests
ku: هەڵسووڕاندنی تاقیکردنەوەکان

en: Administer tests
ku: بەڕێوەبردنی تاقیکردنەوەکان

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
ku[0]: 1 ئیمێل لە کاتی ئەم تاقیکردنەوەیەدا ناردرا.
ku[1]: @count ئیمێل لە کاتی ئەم تاقیکردنەوەیەدا ناردران.
