SimpleTest (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (116 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Group
lt: Grupė

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Line
lt: Eilutė

en: General
lt: Bendras

en: Method
lt: Būdas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Role
lt: Rolė

en: User login
lt: Nariams

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Results
lt: Rezultatai

en: Testing
lt: Testavimas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Exception
lt: Išimtis

en: Expand
lt: Išplėsti

en: HTTP authentication
lt: HTTP autentifikacija

en: -n/a-
lt: -n/d-

en: Found the @submit button
lt: Rastas @submit mygtukas

en: Failed to set field @name to @value
lt: Nepavyko nustatyti laukui @name reikšmės @value

en: No temporary directories to remove.
lt: Nėra laikino aplanko, kurį galėtumėte pašalinti.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
lt: Vykdykite Drupal branduolio ir aktyvių modulių testus. Šie testai  leis įsitikinti, kad svetainės kodas veikia taip, kaip suprojektuota.

en: Any
lt: Bet kuris

en: About
lt: Apie

en: Pass
lt: Pavyko

en: Fail
lt: Nepavyko

en: No test results to display.
lt: Nėra testo rezultatų

en: Uses
lt: Naudoja

en: Digest
lt: Sisteminti

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Created content type %type.
lt: Sukurtas %type tipo turinys.

en: User created with name %name and pass %pass
lt: Sukurtas narys, kurio vardas %name ir slaptažodis %pass

en: Created permissions: @perms
lt: Sukurtos teisės: @perms

en: Invalid permission %permission.
lt: Klaidingos teisės %permission.

en: Username field found.
lt: Rastas nario vardo laukelis.

en: Password field found.
lt: Rastas slaptažodžio laukelis.

en: !method @url returned @status (!length).
lt: !method @url grąžino @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
lt: "@path" rastas validus HTML

en: Parsed page successfully.
lt: Puslapis išnagrinėtas sėkmingai.

en: Found the requested form fields at @path
lt: @path rasti prašomi formos laukai

en: Found field by name @name
lt: Rastas laukelis, turintis pavadinimą @name

en: Did not find field by name @name
lt: Nerastas laukelis, turintis pavadinimą @name

en: Found field by id @id
lt: Rastas laukelis, kurio id @id

en: Did not find field by id @id
lt: Nerastas laukelis, kurio id @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
lt: HTTP tikėjosi atsakymo !code, bet gavo !curl_code

en: Tests
lt: Testai

en: Run tests
lt: Paleisti testus

en: Clean test environment
lt: Išvalyti testinę aplinką

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
lt: Pašalina lenteles su prefiksu "simpletest" ir laikinus aplankus, kurie liko po nesėkmingų testų. Tai skirta kūrėjams kuriant testus.

en: Clean environment
lt: Išvalyti aplinką

en: No tests to display.
lt: Nėra testų.

en: @pass, @fail, and @exception
lt: @pass, @fail ir @exception

en: No test(s) selected.
lt: Testas (-ai) nepažymėti.

en: Processing test @num of @max - %test.
lt: Vykdomas testas @num iš @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
lt: Vykdomas testas @num iš @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
lt[0]: @count bandymas
lt[1]: @count bandymai
lt[2]: @count bandymų

en: 1 fail | @count fails
lt[0]: @count nesėkmė
lt[1]: @count nesėkmės
lt[2]: @count nesėkmių

en: 1 exception | @count exceptions
lt[0]: @count išimtis
lt[1]: @count išimtys
lt[2]: @count išimčių

en: PHP DOMDocument class
lt: PHP DOMDocument klasė

en: Provides a framework for unit and functional testing.
lt: Pateikia karkasą kodo testavimui.

en: Created role of name: @name, id: @rid
lt: Sukurta rolė su pavadinimu: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
lt: Narys %name sėkmingai prisijungė.

en: Raw "@raw" found
lt: Rastas neapdirbtas "@raw"

en: Raw "@raw" not found
lt: Nerastas neapdirbtas "@raw"

en: "@text" found
lt: Rastas "@text"

en: "@text" not found
lt: Nerastas "@text"

en: Pattern "@pattern" found
lt: Rastas šablonas "@pattern"

en: Pattern "@pattern" not found
lt: Nerastas šablonas "@pattern"

en: Checkbox field @id is checked.
lt: Žymimasis langelis @id pažymėtas.

en: Checkbox field @id is not checked.
lt: Žymimasis langelis @id nepažymėtas.

en: Verbose message
lt: Daugiažodė žinutė

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
lt: Pasirinkite testą (-us) ar grupę (-es) testų, kuriuos norite vykdyti ir spragtelėkite <em>Vykdyti testus</em>.

en: All (@count)
lt: Visi (@count)

en: Pass (@count)
lt: Pavyko (@count)

en: Fail (@count)
lt: Nepavyko (@count)

en: Return to list
lt: Grįžti į sąrašą

en: Clear results after each complete test suite run
lt: Išvalyti rezultatus po kiekvieno paleisto testo komplekto.

en: Provide verbose information when running tests
lt: Pateikti išsamią informaciją, kai vykdomi testai

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
lt: Bus pateikti išsamūs duomenys, kurie naudingi derinant. Vykdant kiekvieną testo rinkinį išsamūs duomenys perrašomi iš naujo. Išsamių duomenų išvedimas yra labai detalus, todėl rekomenduojama naudoti tik derinant.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
lt: HTTP auth nustatymus naudoja SimpleTest naršyklė, kai vykdo testavimą. Tai naudinga kai svetainė reikalauja paprastos HTTP autentifikacijos.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
lt: @pass, @fail, @exception ir  @debug

en: The test run did not successfully finish.
lt: Testo vykdymas baigėsi nesėkmingai.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
lt: Galimybė išvalyti testo rezultatus išjungta, todėl testo rezultatų lentelė nebus išvalyta.

en: No leftover tables to remove.
lt: Nėra likučių lentelės, kurią būtų galima pašalinti.

en: 1 debug message | @count debug messages
lt[0]: @count derinimo žinutė
lt[1]: @count derinimo žinutės
lt[2]: @count derinimo žinučių

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
lt[0]: Pašalintas @count testavimo rezultatas.
lt[1]: Pašalinti @count testavimo rezultatai.
lt[2]: Pašalinta @count testavimo rezultatų.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
lt[0]: Pašalinta @count likučių lentelė.
lt[1]: Pašalintos @count likučių lentelės.
lt[2]: Pašalinta @count likučių lentelių.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
lt[0]: Pašalintas @count laikinas aplankas
lt[1]: Pašalinti @count laikini aplankai.
lt[2]: Pašalinta @count laikinų aplankų.

en: Test result
lt: Testo rezultatai

en: View result of tests.
lt: Peržiūrėti testavimo rezultatus.

en: hash
lt: maiša

en: The HTML ID %id is unique.
lt: HTML ID %id unikalus.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
lt: Numatomas tekstas @field rastas el. laiške "@expected".

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
lt[0]: Šio testo metu @count el. laiškas išsiųstas.
lt[1]: Šio testo metu @count el.laiškų išsiųsta.
lt[2]: Šio testo metu @count el.laiškai išsiųsti.

en: Current URL is @url.
lt: Dabartinis URL yra @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
lt: Puslapio pavadinimas @actual toks pat kaip @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
lt: Puslapio pavadinimas @actual ne toks pat kaip @unexpected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
lt: Netikėtas HTTP atsakymas !code, dabartinis !curl_code

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
lt: %type: !message - %function (eilutė %line iš %file).

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
lt: Testavimo karkasas reikalauja, kad PHP atminties minimumas būtų ne mažesnis kaip%memory_minimum_limit. Dabartinė reikšmė yra %memory_limit. <a href="@url">Norėdami tęsti, atlikite šiuos veiksmus</a>.
