SimpleTest (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Group
nn: Gruppe

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Role
nn: Rolle

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Log in
nn: Logg inn

en: Log out
nn: Logg ut

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
nn: %type: !message in %function (line %line av %file).
