SimpleTest (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Group
os: Къорд

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Filename
os: Файлы ном
