SimpleTest (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: General
ps: ټوليز

en: Basic
ps: ساده

en: Role
ps: ونډه

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Log in
ps: ننوتون

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Log out
ps: وتون

en: Results
ps: پایلې

en: Any
ps: هر

en: About
ps: په اړه

en: Pass
ps: بریا

en: Fail
ps: ناكام

en: 1 pass | @count passes
ps[0]: ۱ بریا
ps[1]: @count بریاوې

en: 1 fail | @count fails
ps[0]: ۱ ناکام
ps[1]: @count ناکام

en: Administer tests
ps: ازموینو پازوالنه

en: Collapse
ps: غونډول
