SimpleTest (7.x-2.1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Group
af: Groep

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Unknown
af: Onbekend

en: Method
af: Metode

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Log in
af: Teken in

en: Log out
af: Teken uit

en: Results
af: Resultate
