SimpleTest (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Group
am: ቡድን

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Log in
am: ግባ

en: Log out
am: ውጣ
