SimpleTest (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Filename
bg: Име на файла

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Not found
bg: Не е намерено

en: General
bg: Общи

en: Role
bg: Роля

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Излез

en: Results
bg: Резултати
