SimpleTest (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Status
is: Støða

en: E-mail
is: Teldupostur

en: Username
is: Brúkaranavn

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Gerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Message
is: Boð

en: Password
is: Loyniorð

en: Settings
is: Setingar

en: Unknown
is: Ókent

en: Role
is: Leiklutur

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: Log in
is: Innrita

en: Log out
is: Rita út

en: Results
is: Úrslit

en: About
is: Um

en: Created permissions: @perms
is: Stovnaði rættindi: @perms

en: Value @first is not equal to value @second.
is: Virði @first er ikki líkt virði @second.

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
is: %type: !message í %function (reglu %line av %file).
