SimpleTest (7.x-2.1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Filename
ht: Non fichye
