SimpleTest (7.x-2.1) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Line
ka: ხაზი

en: General
ka: ზოგადი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Role
ka: როლი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Results
ka: შედეგები
