SimpleTest (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: General
kk: Басты

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Log in
kk: Кіру

en: Log out
kk: Шығу

en: Results
kk: Нәтижелер

en: All (@count)
kk: Барлығы (@count)
