SimpleTest (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (33 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Expand
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Any
kn: ಯಾವುದಾದರೂ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Remote
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕು

en: Pass
kn: ಪಾಸ್

en: Email:
kn: ಇಮೇಲ್:

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
