SimpleTest (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (70 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Group
lv: Grupa

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Line
lv: Līnija

en: General
lv: Galvenie

en: Method
lv: Veids

en: Basic
lv: Pamata

en: Role
lv: Loma

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Function
lv: Funkcija

en: Logout
lv: Iziet

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Log out
lv: Iziet

en: Results
lv: Rezultāti

en: Testing
lv: Testēšana

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Exception
lv: Izņēmums

en: Found the @submit button
lv: Atrasta @submit poga

en: Any
lv: Jebkurš

en: About
lv: Par

en: Fail
lv: Neizdevās

en: Uses
lv: Lieto

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Created content type %type.
lv: Izveidots satura tips %type.

en: User created with name %name and pass %pass
lv: Izveidots lietotājs ar vārdu %name un paroli %pass

en: Created permissions: @perms
lv: Izveidotas atļaujas: @perms

en: Invalid permission %permission.
lv: Nederīga atļauja %permission

en: Username field found.
lv: Lietotājvārda lauks atrasts.

en: Password field found.
lv: Paroles lauks atrasts.

en: !method @url returned @status (!length).
lv: !method @url atgrieza @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
lv: Derīgs HTML atrasts iekš "@path"

en: Found field by name @name
lv: Atrasts lauks pēc nosaukuma @name

en: Did not find field by name @name
lv: Neatradu lauku pēc nosaukuma @name

en: Found field by id @id
lv: Atradu laiku pēc id @id

en: Did not find field by id @id
lv: Neatradu lauku pēc id @id

en: 1 exception | @count exceptions
lv[0]: @count izņēmums
lv[1]: @count izņēmumi
lv[2]: @count izņēmumi

en: Created role of name: @name, id: @rid
lv: Izveidota loma ar nosaukumu: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
lv: Lietotājs %name veiksmīgi pieslēdzis.

en: "@text" not found
lv: "@text" netika atrasts

en: All (@count)
lv: Visi (@count)

en: Return to list
lv: Atgriezties pie saraksta

en: Value @value is TRUE.
lv: Vērtība @value ir TRUE.

en: Value @value is FALSE.
lv: Vērtība @value ir FALSE.

en: Value @value is NULL.
lv: Vērtība @value ir NULL.

en: Value @value is not NULL.
lv: Vērtība @value nav NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
lv: Vērtība @first ir vienāda ar vērtību @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
lv: Vērtība @first nav vienāda ar vērtību @second.

en: Value @first is identical to value @second.
lv: Vērtība @first ir identiska ar vērtību @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
lv: Vērtība @first inav identiska ar vērtību @second.

en: Link with label %label not found.
lv: Saite ar nosaukumu %label nav atrasta.

en: Administer tests
lv: Administrēt testus

en: Current URL is @url.
lv: Pašreizējais URL ir @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
lv: Lapas virsraksts @actual ir vienāds ar @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
lv: Lapas virsraksts @actual nav vienāds ar @unexpected

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
lv: HTTP atbilde nav gaidāma !code esošais !curl_code

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
lv: %type: !message %function (rinda %line no %file).
