SimpleTest (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Username
mg: Anarana

en: Group
mg: Vondrona

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: Log in
mg: Fidirana

en: Log out
mg: Fivoahana
