SimpleTest (7.x-2.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: Log in
mk: Најави ме

en: Log out
mk: Одјави ме
