SimpleTest (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Group
mr: समुह

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Test
mr: चाचणी

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Line
mr: रेषा

en: General
mr: साधारण

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Results
mr: निकाल
