SimpleTest (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (143 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Line
pl: Linia

en: General
pl: Ogólne

en: Method
pl: Metoda

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Role
pl: Rola

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Function
pl: Funkcja

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Results
pl: Wyniki

en: Testing
pl: Testowanie

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Exception
pl: Wyjątek

en: Expand
pl: Rozwiń

en: HTTP authentication
pl: Uwierzytelnienie HTTP

en: -n/a-
pl: -n/d-

en: Found the @submit button
pl: Znaleziono przycisk @submit

en: Failed to set field @name to @value
pl: Ustawienie pola @name na @value nie powiodło się

en: No temporary directories to remove.
pl: Brak tymczasowych katalogów do usunięcia.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
pl: Przeprowadzanie testów na rdzeniu Drupala i włączonych modułach. Testy te pomogą upewnić się, że serwis pracuje tak jak powinien.

en: Any
pl: Dowolny

en: About
pl: O stronie

en: Pass
pl: Pomyślnie

en: Fail
pl: Nieudane

en: No test results to display.
pl: Brak testów do pokazania.

en: Uses
pl: Używa

en: Digest
pl: Streszczenie

en: Created content type %type.
pl: Utworzono typ treści %type.

en: User created with name %name and pass %pass
pl: Użytkownik utworzony o nazwie %name i haśle %pass

en: Created permissions: @perms
pl: Utworzono uprawnienia: @perms

en: Invalid permission %permission.
pl: Niepoprawne uprawnienie %permission.

en: Username field found.
pl: Pole użytkownika znalezione.

en: Password field found.
pl: Pole hasła znalezione.

en: !method @url returned @status (!length).
pl: !method @url zwrócił @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
pl: Znaleziono prawidłowy HTML na "@path"

en: Parsed page successfully.
pl: Strona pomyślnie sparsowana.

en: Found the requested form fields at @path
pl: Znaleziono żądane pola formularza na @path

en: Found field by name @name
pl: Znaleziono pole o nazwie @name

en: Did not find field by name @name
pl: Nie znaleziono pola o nazwie @name

en: Found field by id @id
pl: Znaleziono pole o id @id

en: Did not find field by id @id
pl: Nie znaleziono pola o id @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
pl: Odpowiedź HTTP spodziewana !code, otrzymana !curl_code

en: Tests
pl: Testy

en: Run tests
pl: Uruchom testy

en: Clean test environment
pl: Wyczyść środowisko testowe

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
pl: Usuwa tabele z prefiksem "simpletest" i katalogi tymczasowe, które pozostały po testach zakończonych porażką. Takie działanie jest zamierzone i przewidziane podczas tworzenia testów.

en: Clean environment
pl: Czyszczenie środowiska

en: No tests to display.
pl: Brak testów do pokazania.

en: @pass, @fail, and @exception
pl: @pass, @fail, i @exception

en: No test(s) selected.
pl: Nie wybrano testów.

en: Processing test @num of @max - %test.
pl: Wykonywanie testu @num z @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
pl: Zakończono wykonywanie testu @num z @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
pl[0]: 1 zakończony pomyślnie
pl[1]: @count zakończone pomyślnie
pl[2]: @count zakończonych pomyślnie

en: 1 fail | @count fails
pl[0]: 1 zakończony niepomyślnie
pl[1]: @count zakończone niepomyślnie
pl[2]: @count zakończonych niepomyślnie

en: 1 exception | @count exceptions
pl[0]: 1 wyjątek
pl[1]: @count wyjątki
pl[2]: @count wyjątków

en: PHP DOMDocument class
pl: Klasa PHP DOMDocument

en: Provides a framework for unit and functional testing.
pl: Udostępnia framework do testów jednostkowych i funkcjonalnych.

en: Created role of name: @name, id: @rid
pl: Utworzono rolę o nazwie: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
pl: Użytkownik %name pomyślnie zalogowany.

en: Raw "@raw" found
pl: Odnaleziono "@raw"

en: Raw "@raw" not found
pl: Nie odnaleziono "@raw"

en: "@text" found
pl: znaleziono "@text"

en: "@text" not found
pl: nie znaleziono "@text"

en: Pattern "@pattern" found
pl: Wzór "@pattern" został odnaleziony

en: Pattern "@pattern" not found
pl: Wzór "@pattern" nie został odnaleziony

en: Checkbox field @id is checked.
pl: Pole wyboru @id jest oznaczone.

en: Checkbox field @id is not checked.
pl: Pole wyboru @id jest odznaczone.

en: Verbose message
pl: Pełna wiadomość

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
pl: Należy wybrać test(y) lub grupę(y) testów, które mają być przeprowadzone i kliknąć <em>Uruchom testy</em>

en: All (@count)
pl: Wszystkie (@count)

en: Pass (@count)
pl: Pomyślne (@count)

en: Fail (@count)
pl: Nieudane (@count)

en: Return to list
pl: Powrót do listy

en: Clear results after each complete test suite run
pl: Usuwaj rezultaty testów po zakończeniu każdego kompletnego zestawu testów

en: Provide verbose information when running tests
pl: Prezentacja pełnych danych w trakcie działania testów

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
pl: Zostaną pokazane szczegółowe dane co może być pomocne w debugowaniu serwisu,. Dane szczegółowe będą usuwane przy każdym uruchomieniu kolejnego zestawu testów. Dane te są bardzo dokładne i powinny być używane tylko w sytuacji wyszukiwania błędów.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
pl: Dane HTTP auth jakie mają zostać podłożone podczas testu. Przydatne jeśli testowana strona żąda prostego logowania HTTP.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
pl: @pass, @fail, @exception i @debug

en: The test run did not successfully finish.
pl: Wykonywanie testu nie zakończyło się powodzeniem.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
pl: Czyszczenie wyników jest wyłączone a tabela wyników testów nie będzie wyczyszczona.

en: No leftover tables to remove.
pl: Brak pozostawionych tabel do usunięcia.

en: 1 debug message | @count debug messages
pl[0]: 1 komunikat debugowania
pl[1]: @count komunikaty debugowania
pl[2]: @count komunikatów debugowania

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
pl[0]: Usunięto 1 wynik testów.
pl[1]: Usunięto @count wyniki testów.
pl[2]: Usunięto @count wyników testów.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
pl[0]: Usunięto 1 tabelę resztek.
pl[1]: Usunięto @count tabele resztek.
pl[2]: Usunięto @count tabel resztek.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
pl[0]: Usunięto 1 katalog tymczasowy.
pl[1]: Usunięto @count katalogi tymczasowe.
pl[2]: Usunięto @count katalogów tymczasowych.

en: Test result
pl: Wyniki testów

en: View result of tests.
pl: Przeglądanie wyników testów.

en: Value @value is TRUE.
pl: Wartość @value to TAK.

en: Value @value is FALSE.
pl: Wartość @value to NIE.

en: Value @value is NULL.
pl: Wartość @value to NULL.

en: Value @value is not NULL.
pl: Wartość @value to nie NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
pl: Wartość @first jest taka sama jak wartość @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
pl: Wartość @first nie jest taka sama jak wartość @second.

en: Value @first is identical to value @second.
pl: Wartość @first jest identyczna z wartością @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
pl: Wartość @first nie jest identyczna z wartością @second.

en: The test did not complete due to a fatal error.
pl: Test nie został zakończony ze względu na błąd krytyczny.

en: Link with label %label found.
pl: Znaleziono odnośnik z etykietą  %label.

en: Link with label %label not found.
pl: Nie znaleziono odnośnika z etykietą %label.

en: Link containing href %href found.
pl: Znaleziono odnośnik zawierający href %href.

en: No link containing href %href found.
pl: Nie odnaleziono odnośnika zawierającego %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
pl: Kliknięty odnośnik %label (@url_target) z @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
pl: Opcja @option dla pola @id jest wybrana.

en: Option @option for field @id is not selected.
pl: Opcja @option dla pola @id nie jest wybrana.

en: By default SimpleTest will clear the results after they have been viewed on the results page, but in some cases it may be useful to leave the results in the database. The results can then be viewed at <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. The test ID can be found in the database, simpletest table, or kept track of when viewing the results the first time. Additionally, some modules may provide more analysis or features that require this setting to be disabled.
pl: Domyślnie moduł SimpleTest usuwa rezultaty po pokazaniu ich na stronie ale w niektórych przypadkach pozostawienie wyników w bazie może okazać się przydatne. Rezultaty testów można przeglądać na stronie <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. ID testu widnieje w bazie danych w tabeli simpletest; jest też pokazywane podczas wyświetlania wyników testu. Inne moduły mogą wymagać odznaczenia tej opcji aby mogły dostarczać innych funkcji i wykonać głębszą analizę rezultatów.

en: GSS negotiate
pl: negocjacja GSS

en: Any safe
pl: Jakikolwiek bezpieczny

en: The Testing module provides a framework for running automated unit tests. It can be used to verify a working state of Drupal before and after any code changes, or as a means for developers to write and execute tests for their modules. For more information, see the online handbook entry for <a href="@simpletest">Testing module</a>.
pl: Moduł Testing udostępnia model przeprowadzania zautomatyzowanych testów. Może być używany do sprawdzania działania Drupala przed i po wprowadzaniu zmian w kodzie lub jako metoda pisania i wykonywania testów przez twórców modułów. Więcej informacji znajduje się w podręczniku online w dziale <a href="@simpletest">Testing module</a>.

en: Running tests
pl: Przeprowadzanie testów

en: Visit the <a href="@admin-simpletest">Testing page</a> to display a list of available tests. For comprehensive testing, select <em>all</em> tests, or individually select tests for more targeted testing. Note that it might take several minutes for all tests to complete. For more information on creating and modifying your own tests, see the <a href="@simpletest-api">Testing API Documentation</a> in the Drupal handbook.
pl: <a href="@admin-simpletest">Strona Testowania</a> wyświetla listę dostępnych testów. Do przeprowadzania testów kompleksowych należy wybrać <em>wszystkie</em> testy lub wybrać indywidualnie w celu wykonania bardziej sprecyzowanych testów. Więcej informacji o tworzeniu i modyfikacji własnych testów znajduje się w podręczniku Drupala na stronie <a href="@simpletest-api">Testing API Documentation</a>.

en: After the tests run, a message will be displayed next to each test group indicating whether tests within it passed, failed, or had exceptions. A pass means that the test returned the expected results, while fail means that it did not. An exception normally indicates an error outside of the test, such as a PHP warning or notice. If there were failures or exceptions, the results will be expanded to show details, and the tests that had failures or exceptions will be indicated in red or pink rows. You can then use these results to refine your code and tests, until all tests pass.
pl: Po uruchomieniu testów pojawi się wiadomość obok każdej grupy wskazująca, które testy wewnątrz niej przeszły pomyślnie, niepomyślnie lub miały wyjątki. Pomyślnie oznacza, że test zwrócił wyniki, jakich się spodziewano, natomiast niepomyślnie oznacza, że wyniki były inne. Wyjątek zazwyczaj oznacza błąd, który wystąpił poza testem taki jak ostrzeżenie lub uwaga PHP. W przypadku wystąpienia niepomyślnych testów lub wyjątków wyniki będą rozwinięte ukazując więcej informacji, a testy, które nie przeszły pomyślnie będą wyróżnione czerwonym lub różowym tłem. Następnie można wykorzystać wyniki testów do poprawienia swojego kodu i testów, aż do momentu, kiedy wszystkie testy będą zdane pomyślnie.

en: Administer tests
pl: Administracja testami

en: The test run finished in @elapsed.
pl: Wykonywanie testu zakończono w czasie @elapsed.

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
pl: W celu wyczyszczenia plików tymczasowych i tabel należy użyć przycisku <em>Czyszczenie środowiska</em>.

en: The testing framework requires the PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restriction to be disabled. Check your webserver configuration or contact your web host.
pl: Model testowania wymaga wyłączenia ograniczeń PHP <a href="@open_basedir-url">. Należy sprawdzić konfigurację serwera lub skontaktować się z dostawcą hostingu.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
pl: Model testowania nie może być zainstalowany ponieważ nie jest dostępna biblioteka PHP <a href="@curl_url">cURL</a>.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
pl: Model testowania nie może być zainstalowany ponieważ rozszerzenie PHP <a href="@hash_url">hash</a> jest wyłączone.

en: PHP open_basedir restriction
pl: Ograniczenie PHP open_basedir

en: Collapse
pl: Zwiń

en: The testing framework requires the DOMDocument class to be available. Check the configure command at the <a href="@link-phpinfo">PHP info page</a>.
pl: Model testowania wymaga klasy DOMDocument. Należy sprawdzić komendę konfiguracji na <a href="@link-phpinfo">stronie PHP info</a>.

en: The HTML ID %id is unique.
pl: ID HTML %id jest unikalne.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
pl: Spodziewany tekst został znaleziony w polu @field wiadomości e-mail: "@expected".

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
pl[0]: 1 wiadomość e-mail została wysłana w trakcie tego testu.
pl[1]: @count wiadomości e-mail zostały wysłane w trakcie tego testu.
pl[2]: @count wiadomości e-mail zostało wysłanych w trakcie tego testu.

en: Current URL is @url.
pl: Aktualny URL to @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
pl: Tytuł strony @actual jest taki jak @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
pl: Tytuł strony @actual nie jest taki jak @unexpected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
pl: Odpowiedź HTTP niespodziewana !code, otrzymana !curl_code

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
pl: %type: !message w %function (linia %line z %file).

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
pl: System testów automatycznych wymaga by limit pamięci PHP był ustawiony na minimum %memory_minimum_limit. Obecna wartość to %memory_limit. <a href="@url">Należy wykonać następujące kroki w celu kontynuowania pracy</a>.
