SimpleTest (7.x-2.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Username
se: Geavahannamma

en: Description
se: Čilgehus

en: Password
se: Beassansátni

en: Logout
se: Logge eret

en: Log out
se: Logge eret

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: About
se: Birra
