SimpleTest (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (148 entries)

en: Status
uk: Стан

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Group
uk: Група

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Test
uk: Тест

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: URL
uk: URL-адреса

en: Filename
uk: Назва файла

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Line
uk: Рядок

en: General
uk: Загальне

en: Method
uk: Спосіб

en: Basic
uk: Основні

en: Role
uk: Роль

en: User login
uk: Вхід

en: Log in
uk: Вхід

en: Function
uk: Функція

en: Logout
uk: Вихід

en: Browser
uk: Браузер

en: Log out
uk: Вихід

en: Results
uk: Результати

en: Testing
uk: Тестування

en: Debug
uk: Зневадження

en: Exception
uk: Виняток

en: Expand
uk: Розкрити

en: HTTP authentication
uk: HTTP-автентифікація

en: -n/a-
uk: -н/д-

en: Found the @submit button
uk: Знайдено кнопку @submit

en: Failed to set field @name to @value
uk: Не вдалося встановити значення @value у поле @name

en: No temporary directories to remove.
uk: Тимчасові каталоги на видалення відсутні.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
uk: Виконайте тести с цим ядром Друпал і активними модулями. Ці тести допоможуть впевнитись, що код сайту працює як запрограмовано.

en: Any
uk: Байдуже

en: About
uk: Про модуль

en: Remote
uk: Віддалений

en: Pass
uk: Пройдено

en: Fail
uk: Не пройдено

en: No test results to display.
uk: Результати тесту відсутні.

en: Uses
uk: Використання

en: Digest
uk: Дайджест

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Created content type %type.
uk: Створений тип матеріалу %type.

en: User created with name %name and pass %pass
uk: Створений користувач із іменем %name і паролем %pass

en: Created permissions: @perms
uk: Створені повноваження: @perms

en: Invalid permission %permission.
uk: Неприпустиме повноваження %permission.

en: Username field found.
uk: Знайдено поле імені користувача.

en: Password field found.
uk: Знайдено поле пароля.

en: !method @url returned @status (!length).
uk: !method @url повернув @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
uk: За "@path" знайдено припустимий HTML.

en: Parsed page successfully.
uk: Сторінку успішно проаналізовано.

en: Found the requested form fields at @path
uk: Запитувані поля форми знайдено на @path

en: Found field by name @name
uk: Знайдено поле по імені @name

en: Did not find field by name @name
uk: Не знайдено поля по імені @name

en: Found field by id @id
uk: Знайдено поле за @id

en: Did not find field by id @id
uk: Не знайдено поле за @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
uk: Очікувана відповідь HTTP !code, фактична !curl_code

en: Tests
uk: Тести

en: Run tests
uk: Виконати тести

en: Clean test environment
uk: Прибирання тестового середовища

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
uk: Видалити таблиці з префіксом "simpletest" та тимчасові каталоги, що залишилися від тестів, що провалилися. Це стосується розробників при створенні тестів.

en: Clean environment
uk: Прибрати середовище

en: No tests to display.
uk: Тести для показу відсутні.

en: @pass, @fail, and @exception
uk: @pass, @fail, та @exception

en: No test(s) selected.
uk: Жодного тесту не вибрано.

en: Processing test @num of @max - %test.
uk: Обробляється тест @num з @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
uk: Оброблено тест @num з @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
uk[0]: @count пройдений тест
uk[1]: @count пройдених тести
uk[2]: @count пройдених тестів

en: 1 fail | @count fails
uk[0]: @count непройдений тест
uk[1]: @count непройдених тести
uk[2]: @count непройдених тестів

en: 1 exception | @count exceptions
uk[0]: @count виняток
uk[1]: @count винятки
uk[2]: @count винятків

en: PHP DOMDocument class
uk: Клас PHP DOMDocument

en: Provides a framework for unit and functional testing.
uk: Надає середовище для перевірки програмних елементів та функцій.

en: Created role of name: @name, id: @rid
uk: Створено роль для імені: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
uk: Користувач %name успішно увійшов на сайт.

en: Raw "@raw" found
uk: Знайдено необроблений HTML "@raw"

en: Raw "@raw" not found
uk: Не знайдено необроблений HTML "@raw"

en: "@text" found
uk: "@text" знайдено

en: "@text" not found
uk: "@text" не знайдено

en: Pattern "@pattern" found
uk: Шаблон "@pattern" знайдено

en: Pattern "@pattern" not found
uk: Шаблон "@pattern" не знайдено

en: Checkbox field @id is checked.
uk: Прапорець поля @id позначено.

en: Checkbox field @id is not checked.
uk: Прапорець поля @id не позначено.

en: Verbose message
uk: Докладне повідомлення

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
uk: Виберіть тест(и) чи тестову групу(групи), які необхідно виконати і клацніть <em>Виконати тести</em>.

en: All (@count)
uk: Всі (@count)

en: Pass (@count)
uk: Пройдено (@count)

en: Fail (@count)
uk: Провалено (@count)

en: Return to list
uk: Повернутись до списку

en: Clear results after each complete test suite run
uk: Очищати результати після кожного повного проходження тесту

en: Provide verbose information when running tests
uk: Показувати докладну інформацію під час виконання тестів

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
uk: Докладна інформація буде надрукована разом зі стандартними повідомленнями і може знадобитися при відлагодженні. Докладна інформація видаляється між кожними запусками тестів. Вивід докладної інформації є дуже детальним має використовуватися лише під час відлагодження.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
uk: Налаштування методів HTTP автентифікації під час тестування браузером SimpleTest. Використовується, якщо сайт вимагає базової HTTP автентифікації.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
uk: @pass, @fail, @exception, і @debug

en: The test run did not successfully finish.
uk: Тест виконаний невдало.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
uk: Очищення результатів вимкнено і таблицю результатів тесту не буде очищено.

en: No leftover tables to remove.
uk: Незавершені таблиці для вилучення відсутні.

en: 1 debug message | @count debug messages
uk[0]: @count зневаджувальне повідомлення
uk[1]: @count зневаджувальні повідомлення
uk[2]: @count зневаджувальних повідомлень

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
uk[0]: Вилучено 1 результат тесту.
uk[1]: Вилучено @count результати тесту.
uk[2]: Вилучено @count результатів тесту.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
uk[0]: Вилучено @count незавершену таблицю.
uk[1]: Вилучено @count незавершені таблиці.
uk[2]: Вилучено @count незавершених таблиць.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
uk[0]: Вилучено одну тимчасову папку.
uk[1]: Вилучено @count тимчасові папки.
uk[2]: Вилучено @count тимчасових папок.

en: Test result
uk: Результат тесту

en: View result of tests.
uk: Перегляд результату тестів.

en: hash
uk: хеш

en: Value @value is TRUE.
uk: Значення @value є TRUE.

en: Value @value is FALSE.
uk: Значення @value є FALSE.

en: Value @value is NULL.
uk: Значення @value є NULL.

en: Value @value is not NULL.
uk: Значення @value не є NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
uk: Значення @first дорівнює значенню @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
uk: Значення @first не дорівнює значенню @second.

en: Value @first is identical to value @second.
uk: Значення @first тотожне значенню @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
uk: Значення @first не тотожне значенню @second.

en: The test did not complete due to a fatal error.
uk: Тест не виконано через фатальну помилку.

en: Link with label %label found.
uk: Знайдено посилання з міткою %label.

en: Link with label %label not found.
uk: Не знайдено посилання з міткою %label.

en: Link containing href %href found.
uk: Знайдено посилання, що містить href %href.

en: No link containing href %href found.
uk: Не знайдено посилання, що містить href %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
uk: Здійснено перехід за посиланням %label (@url_target) з @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
uk: Обрано опцію @option для поля @id.

en: Option @option for field @id is not selected.
uk: Не обрано опцію @option для поля @id.

en: By default SimpleTest will clear the results after they have been viewed on the results page, but in some cases it may be useful to leave the results in the database. The results can then be viewed at <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. The test ID can be found in the database, simpletest table, or kept track of when viewing the results the first time. Additionally, some modules may provide more analysis or features that require this setting to be disabled.
uk: За замовчуванням SimpleTest очищає результати після їх перегляду на сторінці результатів, але в деяких випадках виникає необхідність залишити результати в базі даних. Результати можна переглянути тут: <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. test ID можна знайти в базі даних, таблиці simpletest, або запам'ятати при першому перегляді результатів. Крім того, деякі модулі забезпечують більш глибокий аналіз або функції, які вимагають, щоб це налаштування було вимкнено.

en: Any safe
uk: Будь-який безпечний

en: The Testing module provides a framework for running automated unit tests. It can be used to verify a working state of Drupal before and after any code changes, or as a means for developers to write and execute tests for their modules. For more information, see the online handbook entry for <a href="@simpletest">Testing module</a>.
uk: Модуль Тестування (Testing) забезпечує середовище для запуску автоматичних тестів. Він може бути використаний для перевірки роботи Drupal до та після зміни коду, чи як засіб написання та тестування модулів їх розроблювачами. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@simpletest">модуль Тестування</a>.

en: Running tests
uk: Виконання тестів

en: Visit the <a href="@admin-simpletest">Testing page</a> to display a list of available tests. For comprehensive testing, select <em>all</em> tests, or individually select tests for more targeted testing. Note that it might take several minutes for all tests to complete. For more information on creating and modifying your own tests, see the <a href="@simpletest-api">Testing API Documentation</a> in the Drupal handbook.
uk: Щоб переглянути список наявних тестів відвідайте <a href="@admin-simpletest">Сторінку тестувань</a>. Для повного тестування оберіть <em>усі</em> тести. Для вибіркового тестування оберіть лише необхідні тести. Зверніть увагу, що виконання усіх тестів може тривати кілька хвилин. Додаткову інформацію про створення і модифікацію власних тестів дивіться у <a href="@simpletest-api">Документації з Testing API </a>в довіднику Drupal.

en: After the tests run, a message will be displayed next to each test group indicating whether tests within it passed, failed, or had exceptions. A pass means that the test returned the expected results, while fail means that it did not. An exception normally indicates an error outside of the test, such as a PHP warning or notice. If there were failures or exceptions, the results will be expanded to show details, and the tests that had failures or exceptions will be indicated in red or pink rows. You can then use these results to refine your code and tests, until all tests pass.
uk: Після виконання тестів біля кожної тестової групи відображується повідомлення щодо проходження, провалення тесту чи виникнення винятків. "Пройдено" означає, що тестування повернуло очікувані результати, в то час як "провал" означає, що ні. Винятки зазвичай вказують на помилки за межами тесту, як-от попередження або повідомлення PHP. Якщо сталися помилки чи винятки, в результатах будуть вказані деталі, а тести, що провалилися чи мали винятки, будуть підсвічені червоним або рожевим кольором. Потім можна буде використати ці результати для виправлення коду і тестів, поки тести не буде пройдено.

en: Administer tests
uk: Адміністрування тестів

en: The test run finished in @elapsed.
uk: Тест виконано за @elapsed.

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
uk: Для очищення тимчасових файліва та таблиць використовуйте кнопку <em>Очистити середовище</em>.

en: The testing framework requires the PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restriction to be disabled. Check your webserver configuration or contact your web host.
uk: Тестове середовище вимагає, щоб обмеження PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> було вимкнено. Перевірте конфігурацію вебсервера або зв'яжіться з вебхостером.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
uk: Тестове середовище неможливо встановити, оскільки відсутня бібліотека PHP <a href="@curl_url">cURL</a>.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
uk: Тестове середовище неможливо встановити, оскільки вимкнений PHP <a href="@hash_url">hash</a> додаток.

en: PHP open_basedir restriction
uk: Обмеження PHP open_basedir

en: Collapse
uk: Згорнути

en: The testing framework requires the DOMDocument class to be available. Check the configure command at the <a href="@link-phpinfo">PHP info page</a>.
uk: Для тестового середовища необхідна наявність класу DOMDocument. Перевірте команду конфігурації на <a href="@link-phpinfo">інформаційній сторінці PHP</a>.

en: The HTML ID %id is unique.
uk: HTML ID %id унікальне.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
uk: Очікуваний текст знайдено у @field електронного повідомлення: "@expected".

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
uk[0]: Одне електронне повідомлення було надіслане під час цього тесту.
uk[1]: @count електронних повідомлення було надіслано під час цього тесту.
uk[2]: @count електронних повідомлень було надіслано під час цього тесту.

en: Current URL is @url.
uk: Поточна URL-адреса @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
uk: Назва сторінки @actual збігається з @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
uk: Заголовок сторінки @actual не збігається з @unexpected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
uk: Неочікувана відповідь HTTP !code, фактична !curl_code

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
uk: Тестове середовище вимагає, щоб обмеження пам'яті PHP було не менше %memory_minimum_limit. Поточне значення - %memory_limit. <a href="@url">Для продовження виконайте наступні дії</a>.
