Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Active
ar: نشط

en: Activity
ar: النشاط
