Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Active
ast: Activu
