Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: Active
be: Актыўна
