Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: Active
bg: Активен
