Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Active
bn: সক্রিয়
