Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ
