Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Active
bs: Aktivan

en: Members
bs: Članovi

en: Activity
bs: Aktivnost
