Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: Active
ca: Actiu

en: Members
ca: Membres

en: Activity
ca: Activitat
