Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: Active
cs: Aktivní

en: Activity
cs: Aktivita
