Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Active
cy: Gweithredol
