Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Description
da: Beskrivelse

en: Date
da: Dato

en: Active
da: Aktiv

en: Members
da: Medlemmer

en: Activity
da: Aktivitet
