Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Description
de: Beschreibung

en: Date
de: Datum

en: Active
de: Aktiv

en: Members
de: Mitglieder

en: Activity
de: Aktivität

en: Time spent
de: Zeitbedarf
