Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།
