Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Active
el: Ενεργό

en: Activity
el: Δραστηριότητα
