Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Active
eo: Aktiva
