Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Description
es: Descripción

en: Date
es: Fecha

en: Active
es: Activo

en: Members
es: Miembros

en: Activity
es: Actividad
