Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: Active
et: Aktiivne

en: Members
et: Liikmed

en: Activity
et: Tegevus
