Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Active
eu: Aktiboa

en: Members
eu: Kideak

en: Activity
eu: Aktibitate
