Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Active
fi: Voimassa

en: Members
fi: Jäsenet

en: Activity
fi: Aktiivisuus
