Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Active
fr: Actif

en: Members
fr: Membres

en: Activity
fr: Activité

en: Time spent
fr: Temps passé
