Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: Active
gl: Activo

en: Members
gl: Membros
