Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ
