Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Active
he: פעיל

en: Members
he: חברים

en: Activity
he: פעילות
