Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Description
hi: उल्लेख

en: Date
hi: तारीख

en: Active
hi: सक्रिय

en: Members
hi: सदस्य

en: Activity
hi: गतिविधि
