Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Date
hr: Datum

en: Active
hr: Aktivno

en: Activity
hr: Aktivnost
