Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Description
hu: Leírás

en: Date
hu: Dátum

en: Active
hu: Aktív

en: Members
hu: Tagok

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Time spent
hu: Eltöltött idő
